Welkom

Welkom op de site van de Supportersclub Oranje.

Wij zijn dé Supportersclub van het Nederlands Elftal. De club is opgericht op 7 augustus 1995 en is dus al meer dan 20 jaar lang de club waar circa 30.000 echte Oranjefans zich thuis voelen. Samen zorgen wij voor het echte Oranjegevoel rond wedstrijden, in het stadion, op de Oranjepleinen, bij de Oranjeparades naar het stadion en in Het Oranjecafé.

 

19 november is Het Oranjecafé in Amsterdam. Klik hier voor alle informatie. 

Lid zijn van de Supportersclub Oranje biedt een groot aantal unieke voordelen, zoals: 

  • Leden Supportersclub Oranje 20% korting op kaarten van Oranje

    Om de echte Oranjefans (onze leden) te belonen voor hun onvoorwaardelijke steun voor Oranje geven wij 20% van het kaartje terug. Koop zelf een kaartje bij de ticketshop van de KNVB, ga binnen twee weken na de wedstrijd naar deze website en krijg per seizoen bij maximaal drie thuiswedstrijden 20% van het geldbedrag terug.

  • Elke twee jaar de Supportersclub Oranje Card

    Hiermee laat je zien dat je onvoorwaardelijk achter Oranje staat! Én op vertoon van je persoonlijke Supportersclub Oranje Card ben je bij thuiswedstrijden welkom in Het Oranjecafé in Amsterdam. Uiteraard is voor jou de toegang gratis en is de eerste consumptie van ons! Én ontvang je voordeel bij onze zakenpartners (voor de lijst van deze ondernemingen, zie onze site). 

en nog veel meer...


Leden krijgen
20%
terug van
hun kaartje
Klik hier!

Foto's

Agenda

zaterdag 16 november 2019

20:45 uur

Noord Ierland - Nederland
Belfast
Euro 2020 kwalificatie

dinsdag 19 november 2019

20:45 uur

Nederland - Estland
Amsterdam
Euro 2020 kwalificatie

donderdag 26 maart 2020

20:45 uur

Play Off -
Euro 2020 kwalificatie
Bekijk meer evenementen »

Oranje historie

Rein Laan

Laatste nieuws

Het Oranjecafé bij Nederland-Estland

Dinsdag 19 november, voor de wedstrijd Nederland-Estland, is er weer Het Oranjecafé in het Cinecafé, tussen bioscoop Pathé en AFAS Live.

Met als speciale gasten: De Dikdakkers.

.

Danny Lukassen zal weer zorgen voor een paar heerlijke Oranje uurtjes.Vanaf 16.00 uur uur is Het Oranjecafé voor onze leden open!

En natuurlijk zullen de bitterballen en hamburgers weer rondgaan!

Toegang op vertoon van je Supportersclub Oranjecard.

Toegang voor leden is natuurlijk gratis.

Je krijgt bij binnenkomst een gratis muntje waar je een biertje (of iets anders) voor kan krijgen.


Ieder lid mag één introducé meenemen, die dan € 5,-- betaalt. (inclusief een consumptie)

Tot 19 november!!

Met vriendelijke Oranjegroeten,
Bestuur Supportersclub Oranje