Welkom

Welkom op de site van de Supportersclub Oranje.

Wij zijn dé Supportersclub van het Nederlands Elftal. De club is opgericht op 7 augustus 1995 en is dus al meer dan 20 jaar lang de club waar circa 30.000 echte Oranjefans zich thuis voelen. Samen zorgen wij voor het echte Oranjegevoel rond wedstrijden, in het stadion, op de Oranjepleinen, bij de Oranjeparades naar het stadion en in Het Oranjecafé.

Lid zijn van de Supportersclub Oranje biedt een groot aantal unieke voordelen, zoals: 

  • Leden Supportersclub Oranje 20% korting op kaarten van Oranje

    Om de echte Oranjefans (onze leden) te belonen voor hun onvoorwaardelijke steun voor Oranje geven wij 20% van het kaartje terug. Koop zelf een kaartje bij de ticketshop van de KNVB, ga binnen twee weken na de wedstrijd naar deze website en krijg per seizoen bij maximaal drie thuiswedstrijden 20% van het geldbedrag terug.

  • Elke twee jaar de Supportersclub Oranje Card

    Hiermee laat je zien dat je onvoorwaardelijk achter Oranje staat! Én op vertoon van je persoonlijke Supportersclub Oranje Card ben je bij thuiswedstrijden welkom in Het Oranjecafé in Amsterdam. Uiteraard is voor jou de toegang gratis en is de eerste consumptie van ons! Én ontvang je voordeel bij onze zakenpartners (voor de lijst van deze ondernemingen, zie onze site). 

en nog veel meer...


Leden krijgen
20%
terug van
hun kaartje
Klik hier!

Foto's

Agenda

vrijdag 4 september 2020

20:45 uur

Nederland - Polen
Nations League

maandag 7 september 2020

20:45 uur

Nederland - Italië
Nations League

donderdag 8 oktober 2020

20:45 uur

Bosnië & Herzegovina - Nederland
Nations League
Bekijk meer evenementen »

Oranje historie

Rein Laan

Laatste nieuws

Het Oranjecafé bij Frankrijk-Nederland


Samen de uitwedstrijd tegen Frankrijk kijken. 


Eten en een drankje van ons!


Je bent 9 september van harte welkom in Het Oranjecafé aan de Arenaboulevard in Amsterdam.


We kijken de wedstrijd samen op een groot scherm.

 

Tussen 19.00 en 20.00 uur is er een gratis buffet voor onze leden.

 

Vanaf 20.00 uur zal een ex-international een voorbeschouwing geven op de wedstrijd. Tijdens de wedstrijd zal hij commentaar geven.


Uiteraard zorgt Danny Lukassen voor de juiste muzikale ondersteuning.

 

Na afloop van de interland drinken we natuurlijk nog even een biertje!


Wil je hierbij aanwezig zijn?

Stuur dan een mailtje naar ons (klik hier) en je ontvangt je toegangsbewijs thuis.

Je mag gratis een introducee meenemen!