Welkom

Welkom op de site van de Supportersclub Oranje.

Wij zijn dé Supportersclub van het Nederlands Elftal. De club is opgericht op 7 augustus 1995 en is dus al meer dan 20 jaar lang de club waar circa 30.000 echte Oranjefans zich thuis voelen. Samen zorgen wij voor het echte Oranjegevoel rond wedstrijden, in het stadion, op de Oranjepleinen, bij de Oranjeparades naar het stadion en in Het Oranjecafé.

Lid zijn van de Supportersclub Oranje biedt een groot aantal unieke voordelen, zoals: 

  • Leden Supportersclub Oranje 20% korting op kaarten van Oranje

    Om de echte Oranjefans (onze leden) te belonen voor hun onvoorwaardelijke steun voor Oranje geven wij 20% van het kaartje terug. Koop zelf een kaartje bij de ticketshop van de KNVB, ga binnen twee weken na de wedstrijd naar deze website en krijg per seizoen bij maximaal drie thuiswedstrijden 20% van het geldbedrag terug.

  • Elke twee jaar de Supportersclub Oranje Card

    Hiermee laat je zien dat je onvoorwaardelijk achter Oranje staat! Én op vertoon van je persoonlijke Supportersclub Oranje Card ben je bij thuiswedstrijden welkom in Het Oranjecafé in Amsterdam. Uiteraard is voor jou de toegang gratis en is de eerste consumptie van ons! Én ontvang je voordeel bij onze zakenpartners (voor de lijst van deze ondernemingen, zie onze site). 

en nog veel meer...


Leden krijgen
20%
terug van
hun kaartje
Klik hier!

Foto's

Agenda

vrijdag 6 september 2019

20:45 uur

Duitsland - Nederland
Hamburg
Euro 2020 kwalificatie

maandag 9 september 2019

20:45 uur

Estland - Nederland
Euro 2020 kwalificatie

donderdag 10 oktober 2019

20:45 uur

Nederland - Noord Ierland
Rotterdam
Euro 2020 kwalificatie
Bekijk meer evenementen »

Oranje historie

Rein Laan

Laatste nieuws

Kaartverkoop Nederland-Engeland

Het Nederland elftal speelt de eerste wedstrijd in 2018 tegen Engeland.


Deze oefeninterland wordt gespeeld op vrijdag 23 maart in de Amsterdam ArenA. Aanvang is 20.45 uur.

De kaartverkoop voor Oranje ClubCardhouders (onze leden) start woensdag a.s. om 12.00. Vanaf vrijdag a.s. 12.00 uur start de vrije verkoop. Tickets zijn verkrijgbaar vanaf € 18,- via onsoranje.nl/tickets.


Gedurende de hele verkoopperiode ontvangen ClubCardhouders (onze leden) 25% korting op een ticket.