Welkom

Welkom op de site van de Supportersclub Oranje.

Wij zijn dé Supportersclub van het Nederlands Elftal. De club is opgericht op 7 augustus 1995 en is dus al meer dan 20 jaar lang de club waar circa 30.000 echte Oranjefans zich thuis voelen. Samen zorgen wij voor het echte Oranjegevoel rond wedstrijden, in het stadion, op de Oranjepleinen, bij de Oranjeparades naar het stadion en in Het Oranjecafé.  

Lid zijn van de Supportersclub Oranje biedt een groot aantal unieke voordelen, zoals: 

  • Leden Supportersclub Oranje 20% korting op kaarten van Oranje

    Om de echte Oranjefans (onze leden) te belonen voor hun onvoorwaardelijke steun voor Oranje geven wij 20% van het kaartje terug. Koop zelf een kaartje bij de ticketshop van de KNVB, ga binnen twee weken na de wedstrijd naar deze website en krijg per seizoen bij maximaal drie thuiswedstrijden 20% van het geldbedrag terug.

  • Elk jaar de Supportersclub Oranje Card

    Hiermee laat je zien dat je onvoorwaardelijk achter Oranje staat! Én op vertoon van je persoonlijke Supportersclub Oranje Card ben je bij thuiswedstrijden welkom in Het Oranjecafé in Amsterdam. Uiteraard is voor jou de toegang gratis en is de eerste consumptie van ons! Én ontvang je voordeel bij onze zakenpartners (voor de lijst van deze ondernemingen, zie onze site). 

en nog veel meer...


Leden krijgen
20%
terug van
hun kaartje
Klik hier!

Foto's

Agenda

donderdag 6 juni 2019

20:45 uur

Nederland - Engeland
Guimaraes
Nations League

zondag 9 juni 2019

00:00 uur

(Troost-) Finale -
Nations League

vrijdag 6 september 2019

20:45 uur

Duitsland - Nederland
Euro 2020 kwalificatie
Bekijk meer evenementen »

Oranje historie

Rein Laan

Laatste nieuws

Mail KNVB

Zeer tot onze verrassing heeft de KNVB een mail gezonden aan onze leden.

Dan is het logisch dat de vraag is: En nu?

Uiteraard gaan we gewoon door met onze activiteiten en zullen we onze leden hun belangen blijven behartigen.

Ruim 20 jaar zijn we de vertegenwoordigers geweest van de Oranjesupporters en dat zal zo blijven.

Wij streven er naar dat elk lid a.s. zaterdag een brief van ons ontvangt met onze plannen voor de toekomst.

Wij zullen u verrassen!

Naast het feit dat wij vinden dat er een onafhankelijke vertegenwoordiging dient te zijn van de Oranjesupporters zorgen we er voor dat het lidmaatschap zeer aantrekkelijk blijft!

Houd uw brievenbus in de gaten en onze daden in de komende maanden!

 
Met vriendelijke Oranjegroet,
Bestuur Supportersclub Oranje