Welkom

Welkom op de site van de Supportersclub Oranje.

Wij zijn dé Supportersclub van het Nederlands Elftal. De club is opgericht op 7 augustus 1995 en is dus al meer dan 20 jaar lang de club waar circa 30.000 echte Oranjefans zich thuis voelen. Samen zorgen wij voor het echte Oranjegevoel rond wedstrijden, in het stadion, op de Oranjepleinen, bij de Oranjeparades naar het stadion en in Het Oranjecafé. 

Lid zijn van de Supportersclub Oranje biedt een groot aantal unieke voordelen, zoals: 

  • Leden Supportersclub Oranje 20% korting op kaarten van Oranje

    Om de echte Oranjefans (onze leden) te belonen voor hun onvoorwaardelijke steun voor Oranje geven wij 20% van het kaartje terug. Koop zelf een kaartje bij de ticketshop van de KNVB, ga binnen twee weken na de wedstrijd naar deze website en krijg per seizoen bij maximaal drie thuiswedstrijden 20% van het geldbedrag terug.

  • Elk jaar de Supportersclub Oranje Card

    Hiermee laat je zien dat je onvoorwaardelijk achter Oranje staat! Én op vertoon van je persoonlijke Supportersclub Oranje Card ben je bij thuiswedstrijden welkom in Het Oranjecafé in Amsterdam. Uiteraard is voor jou de toegang gratis en is de eerste consumptie van ons! Én ontvang je voordeel bij onze zakenpartners (voor de lijst van deze ondernemingen, zie onze site). 

en nog veel meer...


Leden krijgen
20%
terug van
hun kaartje
Klik hier!

Foto's

Agenda

donderdag 21 maart 2019

20:45 uur

Nederland - Wit Rusland
Rotterdam
Euro 2020 kwalificatie

zondag 24 maart 2019

20:45 uur

Nederland - Duitsland
Amsterdam
Euro 2020 kwalificatie

donderdag 6 juni 2019

00:00 uur

Nederland - Engeland
Guimaraes
Nations League
Bekijk meer evenementen »

Oranje historie

Rein Laan

Laatste nieuws

Het Oranjecafé bij Nederland-Bulgarije

Voor de wedstrijd Nederland-Bulgarije is er weer Het Oranjecafé in het Cinecafé, tussen bioscoop Pathé en de Heineken Music Hall.

.

Danny Lukassen zal weer zorgen voor een paar heerlijke Oranje uurtjes.

Vanaf 13.00 uur is Het Oranjecafé voor onze leden open! De wedstrijd begint om 18.00 uur.


En uiteraard is er weer het Rad van Fortuin, gepresenteerd door Miss Oranje.

Toegang op vertoon van je Supportersclub Oranjecard.

Toegang voor leden is natuurlijk gratis.
Ieder lid mag één introducé meenemen, die dan € 5,-- betaalt. (inclusief een consumptie)

Let op: VOL = VOL